online web builder
Mobirise

Antur - Serwis PC/GSM/MAC

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w naprawie notebooków , laptopów i komputerów stacjonarnych jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom szybką i nieodpłatną diagnozę usterki oraz ocenę kosztu i czasu potrzebnego na jej usunięcie , większość napraw tego samego dnia .

Posiadamy szeroką gamę specjalistycznych urządzeń diagnostycznych i naprawczych, które pozwalają nam wykryć wszelakie usterki uniemożliwiające poprawne działanie Twojego sprzętu komputerowego i skutecznie je wyeliminować.

Naszą misją jest dostarczanie tanich i profesjonalnych usług informatycznych. W dzisiejszych czasach wyspecjalizowane technologie komputerowe otaczają nas na każdym kroku i ich niezawodność jest niezmiernie ważna. Często komputer jest źródłem zarobków, my to doskonale rozumiemy, dlatego wiemy, że szybka naprawa i profesjonalna konserwacja sprzętu jest najważniejsza, więc zawsze możesz mieć pewność, że wszystkie nasze usługi będą na najwyższym poziomie.

Wszystkie nasze usługi są objęte gwarancją. 


Wierzymy, że naciąganie na zbyteczne i drogie naprawy jest odrażającą i krótkowzroczną polityką firmy.

Dlatego zawsze możesz nam ufać, że rzetelnie Cię poinformujemy o opłacalności usługi i jeśli będzie to możliwe, doradzimy w przypadku, kiedy jest możliwa tańsza alternatywa.

ANTUR

Warszawska Giełda Elektroniczna
Aleja Niepodległości 208b
pawilon 32/33/34/35
00-609 WARSZAWA

Pon - pt : 08:00 - 19:00
Sobota : 08:00 - 16:00


tel 22 825 30 40
mail antur@antur.com.pl 

© Wszelkie prawa zastrzeżone 2019 | Antur | realizacja : krzysztoflesniak.eu